Konferencja “Nowa perspektywa, nowe możliwości”

Serdecznie zapraszamy na konferencję regionalną “Nowa perspektywa, nowe możliwości – #FEM 2021 – 2027”, w dniu 27 września 2023 roku, w godzinach 10:00 – 12:40, do Centrum Edukacyjno-Multimedialne w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55.

Konferencje regionalne od lat stanowią okazję do pokazania roli Funduszy Europejskich w rozwoju naszego województwa. Już 19 lat Polska jest członkiem Unii Europejskiej, dzięki czemu mogliśmy zrealizować setki inwestycji w każdym subregionie. Zmieniła się jakość życia mieszkańców w obszarze m.in. transportu, edukacji, zdrowia, ekologii, a także dostępności. Przed mazowieckimi beneficjentami są teraz kolejne możliwości, jakie przyniósł Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. I to właśnie będzie temat przewodni konferencji regionalnych organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Na konferencjach będziemy mieli również okazję wysłuchać prezentacji Beneficjentów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem środków unijnych.

Tego typu inicjatywy są wyśmienitą okazją dla lokalnych liderów, ekspertów, przedsiębiorców i społeczności lokalnej do nawiązania dialogu, omówienia ważnych kwestii związanych z rozwojem regionalnym i lokalnym oraz do zdobycia wiedzy na temat FEM 2021-2027, np. o aktualnych naborach, szkoleniach oraz promocji regionu.

Konferencje regionalne w ramach programu #FEM 2021-2027 to ważna platforma wymiany wiedzy i nawiązania współpracy dla lepszej przyszłości lokalnych społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem subregionów.

Będziecie mogli uczestniczyć w nich online. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku – Fundusze Europejskie dla Mazowsza, YouTube – MJWPUTube oraz na stronę www.funduszedlamazowsza.eu.

Program konferencji – program