Informacja o miejscach i terminach przeprowadzenia spotkań

Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania rozpoczyna pracę nad budową Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) dla obszaru gmin: Tarczyn, Prażmów, Góra Kalwaria i Konstancin-Jeziorna. Strategia będzie obejmowała lata 2023-2027.

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza” serdecznie zaprasza mieszkańców, sołtysów, przedsiębiorców, przedstawicieli OSP, KGW, samorządu terytorialnego oraz wszystkich zainteresowanych, na spotkania zorganizowane w ramach konsultacji społecznych dotyczących opracowania analizy obszaru LGD.

Spotkania odbędą się :

  • 20.09.2022 r. – Gmina Konstancin-Jeziorna – ul. Piaseczyńska 77, godz. 10:00, Sala posiedzeń rady miejskiej
  • 20.09.2022 r. – Gmina Góra Kalwaria – ul. 1 Maja 1, godz. 13:00, Sala ślubów w ratuszu miejskim
  • 21.09.2022 r. – Gmina Prażmów – ul. P. Czołchańskiego 1, godz. 10:00, Sala konferencyjna
  • 21.09.2022 r. – Gmina Tarczyn – ul. J. Stępkowskiego 17, godz. 13:00, Sala 106 GOK

W trakcie zebrania postaramy się wspólnie z Państwem omówić najważniejsze problemy i potrzeby dotyczące obszaru Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalnej Grupy Działania oraz zastanowimy się w jaki sposób się z nimi zmierzyć. Naszym zamiarem jest budowa strategii z udziałem szerokiego grona mieszkańców i licznej reprezentacji podmiotów obszaru. Jednym ze sposobów tego udziału w budowie naszej wspólnej Lokalnej Strategii Rozwoju jest poznanie poglądów na temat problemów obszaru i kierunków zmian jakie powinny być wywołane realizacją strategii.

Jeżeli chcecie mieć Państwo  wpływ na co zostaną wydane nowe fundusze unijne za pośrednictwem LGD , jakie projekty chcecie z nami realizować, jakie są potrzeby na terenie Waszej Gminy to spotkanie jest właśnie dla Was.

Serdecznie Zapraszamy!!!