Zapraszamy na bezpłatne wycieczki po gminie Konstancin-Jeziorna

W sierpniowe i wrześniowe weekendy zapraszamy na bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po gminie Konstancin-Jeziorna. Tematyczne wycieczki piesze, rowerowe lub kajakiem ukazują walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze jedynego uzdrowiska na Mazowszu.  Wycieczki piesze to: Szlakiem Stefana Żeromskiego i sławnych rodów, Szlakiem kolejki wilanowskiej, Z wizytą na Urzeczu, Artyści dawnego Konstancina, Filmowy Konstancin. Wycieczki rowerowe: Na ornitologicznym szlaku, Kapliczki, krzyże i przydrożne figurki, Obszary chronione i rezerwaty przyrody
Najciekawsze atrakcje i najpiękniejsze miejsca gminy pokażą m.in.: Elżbieta Rydel-Piskorska, Wojciech Guszkowski, Łukasz Maurycy Stanaszek, Grzegorz Łuniewski i Paweł Pstrokoński. Wycieczki adresowane są do mieszkańców gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza”, czyli: Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Góra Kalwaria i Prażmów.
Na wycieczki obowiązują wcześniejsze zapisy. Informacje www.konstancinjeziorna.pl oraz facebook.com/gminakonstancinjeziorna.