OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NR 2/2019

Cel ogólny 1: Poprawa jakości życia na terenie oddziaływania LSR poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań przy wykorzystaniu aktywności społecznej mieszkańców z zastosowaniem rozwiązań sprzyjających ochronie środowiska i klimatu.

Cel szczegółowy 1.2: Poprawa infrastruktury użyteczności publicznej służącej poprawie jakości życia mieszkańców terenów LGD.

Przedsięwzięcie:1.2.1Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej lub rekreacyjnej oraz miejsc integracji i aktywizacji społecznej.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: 19.08.2019 r. – 02.09.2019 r. (w godz. 8.00-16.00)

MIEJSCE SKŁADANIA WNIOSKÓW: Biuro Stowarzyszenia Perły Mazowsza- Tarczyn, ul. J. Stępkowskiego 17 lok. 111.

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW 2/2019 – ogłoszenie

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO OGŁOSZENIA – wskaźniki planowane do osiągnięcia

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO OGŁOSZENIA – kryteria wyboru i oceny operacji

WNIOSEK O PRZYZNANIE POMOCY WRAZ Z INSTRUKCJĄ WYPEŁNIENIA- formularze

Dodatkowo do wniosku należy dołączyć wypełnioną kartę zgodności z lokalnymi kryteriami wyboru

KARTA ZGODNOŚCI – Karta zgodności (wersja edytowalna)

Lokalna Strategia Rozwoju Kierowanego przez społeczność obszaru Lokalnej Grupy Działania Perły Mazowsza dostępna jest na stronie Stowarzyszenia w zakładce “Dokumenty”.

W przypadku uzyskania przez wnioskodawcę wsparcia na realizację operacji:

Formularz wniosku o płatność oraz formularz umowy o udzielenie wsparcia- formularze

Szczegółowe informacje dostępne są w biurze Stowarzyszenia Perły Mazowsza od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -16.00, telefon (22) 715 79 54, e-mail: lgd@vp.pl.

data publikacji ogłoszenia: 01.08.2019 r.