Konsultacje społeczne dot. zmian kart kryteriów oceny operacji

Stowarzyszenie “Perły Mazowsza” – Lokalna Grupa Działania, ogłasza konsultację dotyczące projektu zmian lub nowych kryteriów oceny wyboru operacji.

Od 4 kwietnia 2019 r, można zgłaszać własne propozycje zmian kart oceny kryteriów operacji. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD “Perły Mazowsza”, w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych, sołtysów, lokalnych liderów i przedsiębiorców, do zgłaszania indywidualnych uwag odnośnie proponowanych zmian.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Perły Mazowsza” informuje, że w ramach konsultacji zmian kart kryteriów oceny operacji, każdy zainteresowany może wyrazić swoją opinie i propozycję zmian oceny kryteriów. Konsultacje potrwają 21 dni.

Prosimy o rzetelne podejście do zadania, ponieważ wnioski z wypracowanej analizy zostaną uwzględnione i zapisane w kartach oceny kryteriów. Opinie i komentarze prosimy składać na adres: lgd@vp.pl lub składać osobiście w biurze LGD “Perły Mazowsza” (Stępkowskiego 17 lok.111, 05-555 Tarczyn) , a także pod numerem telefonu: 22 727-81-16